سلام! به طراحی دکوراسیون ایرانیان خوش آمدید

طراحی دکوراسیون به سبک ایرانی

با iranianddi بهترین ها را تجربه کنید

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

شرکت در نمایشگاه های مختلف یکی از روش های تبلیغات است، شرکت در این نمایشگاه ها نیازمند تدارکات و تشریفات بسیاری است، با توجه به نوع و ابعاد نمایشگاه نیاز است که از وسایل و تجهیزات گوناگونی استفاده شود، همیشه برای جذب مشتری باید منحصر به فرد باشید، اگر تجهیزات و دکوراسیونی که دارید منحصر به فرد  نباشد افرادی که از نمایشگاه دیدن می کنند جذب غرفه شما نخواهند شد، اما اگر طراحی و تجهیزات مرغوب داشته باشید قطعا مشتریان خوبی جذب خواهید کرد.

شرکت طراحی دکوراسیون ایرانیان با غرفه سازی منحصر به فرد و اجاره تجهیزات درجه یک قدم اول موفقیت را برای شما بر می دارد.

تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تجهیزات نمایشگاهی در بر گیرنده تمام ملزومات نمایشگاه از قبیل، کانتر، انواع میز و صندلی، لوازم پذیرایی، قهوه جوش، سماور، چای ساز، آب سرد کردن، کمد، اسپیس، کف پارکت، جا کاتالوگی، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و همچنین برای به تصویر کشیدن محتوای تبلغاتی خود می توانید از اجاره تلویزیون شهری، ویدیو پروژکتور، ویدیو وال، کامپیوتر و… بهره مند گردید.

همانطور که می دانید طراحی دکوراسیون یک عمل بسیار پیچیده است و اگر جذاب نباشد، شما مخاطبی نخواهید داشت، تیم فنی طراحی دکوراسیون ایرانیان با طراحی منحصر به فرد دکوراسیون غرفه ها، باعث جذب مخاطبان می شود.

طراحی دکوراسیون ایرانیان

اجاره تجهیزات نمایشگاهی با هر قیمتی اینجا امکان پذیر است، شما می توانید با اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی ، شرکت خود را به دنیای خارج معرفی کنید، اگر طراحی دکوراسیون و تجهیزات منحصر به فرد داشته باشید، قطعاً نظر مثبت مخاطبان را خواهید دید، فقط کافیست غرفه سازی و طراحی دکوراسیون را به تیم غرفه سازی و طراحی دکوراسیون ایرانیان بسپارید .

تجهیزات نمایشگاهی متنوع

به منظور ارائه بهینه و با کیفیت در نمایشگاه ها ، طراحی دکوراسیون ایرانیان تجهیزات دارای تجهیزات متنوع در سبک های مختلف است، همچنین طیف وسیع مبلمان کاربردی و در عین حال شیک ما، فضای راحتی برای تجارت شما فراهم می کند، بنا بر این شما می توانید از کلیه این تجهیزات و امکانات به طور مؤثر بهره مند شوید.

ما طیف وسیعی از مبلمان را داریم که مطابق با نیاز های انواع کسب و کار ها است، همه ما می دانیم که هر غرفه داری می تواند به دکوراسیون خود برای شیک تر شدن آن، فرش را بیافزاید، طراحی دکوراسیون ایرانیان همواره با طراحی های ساده و شیک تمام تلاش خود را برای جذب مشتری و مخاطب برای غرفه دارها می کند.

تجهیرات مورد نیاز در نمایشگاه

اسپیس فریم:

چنانچه قصد دارید در نمایشگاه یا رویدادی شرکت کنید اما نمی خواهید هزینه زیادی بکنید، بهترین گزینه برای ساخت غرفه اسپیس فریم است.

استند کراس:

استند کراس یکی از ارزان ترین و مؤثر ترین تبلیغات محیطی است، همچنین به دلیل سبک و قابل حمل بودن می توانید در فضای داخلی و خارجی غرفه از آن استفاده کنید.

استند لمسی:

یکی از جذاب ترین تجیهزات نمایشگاهی است که مخاطبان زیادی را جذب میکند، شما می توانید برای به نمایش گذاشتن تبلیغات غرفه خود در بین رقبا از استند لمسی بسیار جذاب و شیک استفاده کنید.

ویدیو وال:

برای نشان دادن محتوای خود به مخاطبان می توانید از ویدیو وال نیر در محطیط های پر رفت و آمد استفاده کنید، ویدیو وال گزینه مناسب برای به نمایش گذاشتن محتوای خود به مخاطبان است.

انواع میز و صندلی:

همانطور که می دانید میز و صندلی از تجهیرات مهم و ضروری هر غرفه ای می باشد، شما می توانید برای طراحی جذاب و شیک از ست های میز و صندلی ما استفاده کنید.

ویترین:

ویترین هم یکی از جذاب ترین تجهیرات نمایشگاهی است، ویترین به غرفه داران این اجازه را به می دهد محصولات خود را با روشی بسیار شیک و جذاب با مخاطبان به نمایش بگذارند.

کانتر :

میز کانتر هم یکی از ضروری ترین تجهیزات برای هر غرفه دار است که ابعاد و مدل های فراوانی دارد ، شما می توانید کاتالوگ ها و بروشور های خود را روی آن قرار دهید تا مخاطبان دسترسی راحتتری به آنها داشته باشند، و یا می توانید از میز کانتر برای پرزنت و پاسخ به سوالات مخاطبان استفاده نمایید.

راه بند:

وسیله های است که غرفه داران می توانند در مکان های پر رفت و آمد و شلوغ از آن برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به یک مکان خاص استفاده نمایند.

تلویزیون شهری:

این تلویزیون ها ابعاد مختلفی دارند، شما با استفاده از این وسیله می توانید توجه مخاطبان را به تبلیغات غرفه خود و یا محتوایی که قصد اشتراک آن را دارید جلب کنید.

مبلمان شیک:

یکی از مهمترین ملزومات یک غرفه مبلمان شیک و راحت است ، طراحی دکوراسیون ایرانیان دارای مبل های متنوع ، شیک و راحت است که غرفه داران می توانند به راحتی از آنها بهره مند شوند.